V. Numavičiaus NT bendrovė pristatė buvusios „Velgos“ teritorijos plėtros projektą
TOP
2019 11 08 02:00

Turtingiausio Lietuvos verslininko Nerijaus Numavičiaus kontroliuojama bendrovė „M.M.M. Projektai“, kartu su bendrove „Akropolis Group“, penktadienį Vilniaus savivaldybėje pristatė netoli Vingio parko esančios buvusios gamyklos „Velga“ teritorijos atnaujinimo projektą.

Savivaldybės pranešime spaudai nurodoma, kad 14 ha plote planuojama vystyti multifunkcį kultūros, laisvalaikio, prekybos ir verslo kompleksą „Akropolis“ bei statyti gyvenamųjų namų kvartalą.

„Artimiausiu metu ketiname viešai pristatyti teritorijos konversijos, „Akropolio“ ir susijusios transporto bei kitos infrastruktūros statybos projektus, aktyviai bendradarbiauti ir tartis su Vilniaus gyventojų bendruomene“, – teigia „Akropolis Group“ valdybos pirmininkas Vytautas Labeckas.

Apie planus už 112 mln. eurų planuoja statyti 700 butų kvartalą ir komercinius pastatus „M.M.M. Projektai“ paskelbė dar šių metų balandį. Tada buvo pranešta, kad buvusios „Velgos“ gamyklos teritorijoje palei Nerį ir šalia Vingio parko planuojamas kvartalas „Vingio parkas“ turėtų būti pradėtas statyti 2020 m. Pirmojo iš keturių etapų pabaiga numatoma 2021 metų pabaigoje.

Susitikime savivaldybėje aptarti ir su komplekso atsiradimu susiję infrastruktūriniai pokyčiai. Reikalingi eismo pakeitimai, kurie užtikrins nepertraukiamą eismą Geležinio Vilko gatve, įrengiant reikiamą įvažiavimų į teritoriją iš aplinkinių gatvių tinklo kiekį, sudarant sąlygas į planuojamą objektą atvykti ir viešuoju transportu. Taip pat komplekso teritorija turėtų būti pritaikyta gyventojų rekreacijos reikmėms, sukuriant ir žaliąsias erdves, pasodinant numatytą želdynų kiekį. Turi būti didelis dėmesys ir Neries upės krantinei.

Rubrika po straipsniu