„Top 500“ turtingiausių lietuvių sąrašas: trys daugiausia uždirbančios manekenės
Alfa.lt
2019 11 19 16:58

Žurnalas „Top“ jau šeštus metus iš eilės pristato 500 turtingiausių Lietuvos gyventojų sąrašą. Išskirtinis leidinys, kuriame kaip niekada daug naujų pavardžių, nuo šiandien parduodamas spaudos platinimo vietose.

Žurnalo „Top“ sudarytame 500 turtingiausių lietuvių sąraše yra 85 moterys, o vidutinis jų turtas siekia maždaug 23,5 mln. eurų. Palyginti su praėjusiais metais, moterų 500-uke yra keturiomis daugiau, o bendras visų sąraše esančių moterų turtas sumažėjo 200 tūkst. eurų.

Šiame sąraše atsidūrė ir žinomi modeliai – Julija Steponavičiūtė, Edita Vilkevičiūtė ir Kristina Grikaitė.

1. E. Vilkevičiūtė, turto vertė – 7 mln. eurų

Kaune gimusi E. Vilkevičiūtė yra bene įspūdingiausią modelio karjerą pasiekusi lietuvė. 2015 m. ji pateko į žurnalo „Forbes“ sudaromą daugiausia uždirbančių modelių kasmetinį sąrašą – buvo jo pabaigoje, dalijosi 17–21 vietomis. E. Vilkevičiūtė buvo arba tebėra pasirašiusi sutartis su „Roberto Cavalli“, „Viktor & Rolf“, „Calvin Klein“, H&M ir kitais. Prieš keletą metų susituokė su Vokietijos verslininku Bjornu Fredericu Gerlingu.

2. J. Steponavičiūtė, turto vertė – 5 mln. eurų

Viena garsiausių Lietuvos modelių J. Steponavičiūtė, tarptautinei auditorijai žinoma kaip Julija Step, yra dirbusi arba dirba Niujorko, Milano, Paryžiaus modelių agentūrose, bendradarbiauja su garsiausiais mados namais, 2012-aisiais pasirašė trejų metų sutartį su kosmetikos gigante „Max Factor“. Jos hobis – kulinarija, kuria populiarų receptų tinklaraištį Kitchenjulie.com.

3. K. Grikaitė, turto vertė – 5 mln. eurų

Lietuvių kilmės modelis Kris (Kristina) Grikaitė gimė Omske (Rusija). 2017-aisiais tapo mados namų „Prada“ veidu. Mados žurnalas „Vogue“ ją įtraukė į „Top 50“ pasaulio modelių sąrašą. Dirba Niujorko, Paryžiaus, Maskvos mados agentūrose. 2017-aisiais pripažinta metų debiutante.

Rubrika po straipsniu