Teismas Skorupskų šeimai suteikė viltį dėl „Britanikos“
TOP
2019 11 20 12:16

Kauno apygardos administracinis teismas patenkino Gintaro ir Loretos Skorupskų valdomos bendrovės „K26“ prašymą ir sustabdė Kauno savivaldybės tarybos nutarimą atšaukti savo sprendimą išduoti leidimą naujoms statyboms buvusio viešbučiu vaiduokliu vadinamos „Britanikos“ vietoje.

Leidimą įgyvendinti naujo viešbučio statybos projektą, į kurį, pasak projekto iniciatorių, buvo ketinama investuoti 30 mln. eurų bei sukurti apie 100 naujų darbo vietų, Kauno valdžia vienbalsiai suteikė šių metų liepos mėnesį. Tačiau rugsėjo mėnesį, sulaukusi skundų dėl sklypo užstatymo ribų iš šalia įsikūrusių verslų ir gyventojų, savo išduotą leidimą atšaukė. 

„K26“ tokį savivaldybės sprendimą administraciniam teismui ir kartu paprašė taikyti reikalavimo užtikrinimo priemonę – iki kol bus išnagrinėta byla, sustabdyti Kauno savivaldybės tarybos rugsėjo mėnesio sprendimą.

Viešbučio „Britanika“ statybos prasidėjo 1986 metais, tačiau po kelerių metų jos sustojo ir ne kartą keitė šeimininkus. Praėjus maždaug mėnesiui po to, kai Kauno valdžia leido pradėti statybas,  viešbutį vaiduoklį valdančią įmonę „K26“ iš bendrovės „Permira invest“ įsigijo alkolinių gėrimų bendrovę „Boslita ir ko“ valdantys G. ir L. Skorupskai.

Anksčiau buvo skelbta, kad „Britanikos“ vietoje turėtų iškilti tarptautinio tinklo „Hilton“ 19,6 tūkst. kv. metrų bendro ploto 210 kambarių viešbutis su 500 vietų mobiliu konferencijų kompleksu ir 200 vietų požemine automobilių stovėjimo aikštele.

Rubrika po straipsniu