T. August naujai įsteigtai bendrovei perdavė didžiąją dalį „August ir Ko“ turto
TOP
2019 12 09 12:17

Biologinių nuotekų valymo ir montavimo bendrovės „August ir Ko“ savininkė Tatjana August atskyrimo būdu įsteigė naują įmonę, kuriai perduota beveik 8 mln. eurų turto ir daugiau nei 3,5 mln. eurų nepaskirstyto pelno. 

Naujoji bendrovė „NT SPV“ Registrų centre registruota lapkričio pabaigoje, jos generaline direktore tapo pati T. August. Įmonė registruota Širvintų rajono Meiliakalnio kaime, kur 2015 metais pradėjo veikti nauja „August ir Ko“ gamykla. 

Atskyrimo sąlygose nurodyta, kad „August ir Ko“ naujajai bendrovei perduoda žemės sklypo nuomos teisę Klaipėdos Rimkų gatvėje bei su šiuo sklypu susijusią infrastruktūrą, taip pat žemės sklypus bei statinius Ukmergėje bei Kėdainiuose. Naujoji bendrovė taip pat tampa kelių sklypų Širvintų rajone Meiliakalnio kaime  bei juose esančių statinių savininke.

Iš viso „NT SPV“ perduodama ilgalaikio turto, kurio vertė - 7,8 mln. eurų.  Naujajai bendrovei taip pat perduodama 3,585 nepaskirstyto pelno dalis bei 684 tūkst. eurų dotacijų. Kartu „NT SPV“ iš „August ir Ko“ perima kiek daugiau nei 3,5 mln. eurų ilgalaikių ir trumpalaikių įsipareigojimų. 

„August ir Ko“ po atskyrimo lieka kiek daugiau nei 0,5 mln. eurų ilgalaikio trurto ir 2,6 mln. eurų trumpalaikio turto, 1,4 mln. eurų nepaskirstyto pelno bei 1,7 mln. eurų ilgalaikių ir trumpalaikių įsipareigojimų. 

„August ir Ko“ ir „NT SPV“ vienintele akcininkė yra bendrovė „August verslo grupė“, kurios savininkė yra T. August.

Rubrika po straipsniu