R. Petrikas su verslo partneriais rengiasi atidaryti antrą „Depo“ prekybos centrą Kaune
TOP
2019 11 13 09:26

Kauno automobilių turgų valdantis verslininkas Raimundas Petrikas galės kartu su Latvijos bendrove „New Bumani Invest“ kontroliuoti Kauno bendrovę „Taikos centras“, kuri planuoja turgaus teritorijoje statyti Latvijos tinklo „Depo“ parduotuvę.

Leidimą šiam sandoriui antradienį davė Konkurencijos taryba (KT).

Pasak KT pranešimo, įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Su Latvijos prekybos tinklu „Depo“ susijusi „New Bumani Invest“ Lietuvoje valdo bendroves „Bumani“, „Bumani turtas“, „Jaunbumani“, taip pat netiesiogiai kontroliuoja  įmonę „Gariūnų valda“. Konkurencijos taryba pranešime nurodo, kad su Latvijos įmone susijusios įmonės užsiima mažmenine prekyba „pasidaryk pats pobūdžio prekėmis, plėtoja nekilnojamojo turto projektus, teikia nuomos paslaugas įmonių grupei priklausančioms bendrovėms ir kitiems asmenims.

Liūdnai pagarsėjusio EBSW įkūrėjo Gintaro Petriko brolis R. Petrikas yra Kauno automobilių turgų valdančios bendrovės „Varanas“ savininkas, jis taip pat valdo ortopedijos priemonių gamybos ir prekybos įmonę „Ortopedijos technika“, su juo susijusios įmonės plėtoja ir nuomoja nekilnojamąjį turtą.

2017 m. įsteigtas „Taikos centras“ šiuo metu aktyvios veiklos nevykdo, tačiau ateityje planuoja užsiimti nekilnojamojo turto plėtra ir nuoma.

Bendrovei vadovauja Andris Kozlovskis, kuris taip pat yra „Depo“ parduotuves Lietuvoje valdančios bendrovės „Depo DIY LT“ generalinis direktorius.

Pernai buvo skelbta, kad būtent Kauno automobilių turgaus teritorijoje turėtų atsirasti antra „Depo“ tinklo parduotuvė Laikinojoje sostinėje. Pirmoji parduotuvė šiame mieste buvo atidaryta šių metų birželį.

Rubrika po straipsniu