R. Jarmalavičiaus „Publicum“ tapo „Iki“ prekybos tinklo komunikacijos partneriu
TOP
2019 12 09 14:10

Prekybos tinklas „Iki“, atsisakęs į skandalą patekusios viešųjų ryšių bendrovės „vipcommunications“ paslaugų, savo komunikaciją patikėjo Ričardo Jarmalavičiaus valdomai įmonei „Publicum“. 

Naujoji komunikacijos partnerė buvo parinkta konkurso būdu, pirmadienį pranešė „Iki“.

„Iki“ turi ambicingų planų stiprinti savo pozicijas rinkoje – plečiamas ir modernizuojamas parduotuvių tinklas, vystoma internetinė prekyba, didinamos investicijos į darbuotojų kompetencijų kėlimą, todėl itin svarbu turėti profesionalų partnerį, kuris apie tai efektyviai informuotų mūsų pirkėjus, darbuotojus ir partnerius“, - teigė „Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė.

„Esame tikri, kad mūsų profesionalios integruotos komunikacijos paslaugos leis auginti „Iki“ komunikacinį pranašumą ir siekti verslo tikslų“, – sakė R. Jarmalavičius, „Publicum“ valdybos pirmininkas.

Tarptautinei „REWE“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Šiuo metu tinklui priklauso 228 „Iki“ ir „Iki Exspress“ parduotuvės, kuriose dirba daugiau kaip 6,5 tūkst. darbuotojų.

Lyderiaujanti Lietuvos ryšių su visuomene agentūra „Publicum“ įkurta 2001 metais, šiuo metu joje dirba 20 specialistų. Tarp didžiausių „Publicum“ klientų – „Samsung“, „Tele2“, „Philip Morris“, „Kesko Senukai“, „Novaturas“, „Neste“, „Bridgestone“, „Danfoss“, „Pieno centras“, „Idex“, kitos Lietuvos bei tarptautinės kompanijos.

Nuo šių metų pradžios tinklo komunikacijos partneriu buvo „vipcommunications“, tačiau spalio pabaigoje, po to, kai šios bendrovės savininke tapo buvusi „Iki“ komunikacijos vadovė B.Čaikauskaitė,  „Iki“ su šią įmonę sutartį nutraukė. 

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) spalį pranešė, kad tiria mokesčių slėpimo schemą , kurioje minimos keliolika įmonių, tarp jų „VIP Viešosios informacijos partneriai“ („vipcommunications“), bei jų esami ir buvę vadovai. Pasak pranešimo, įtariama, kad su minėtomis įmonėmis susiję asmenys klastojo dokumentus ir slėpė mokesčius.

Rubrika po straipsniu