R. Dargio kontroliuojama bendrovė už 5,8 mln. eurų nusipirko verslo centrą Vilniuje
TOP
2019 11 21 16:41

Roberto Dargio ir jo šeimos kontroliuojamas nekilnojamojo turto fondas  „Eika Real Estate Fund“ už 5,8 mln. eurų įsigijo bendrovę  „Akvilas“, kuriai priklauso verslo centras „Highway“, esantį adresu Savanorių pr. 178A, Vilniuje. 

100 proc. „Akvilo“ akcijų pardavė bendrovė „Invalda privatus kapitalas“. „Highway“ plėtotojas ir valdytojas – „Inreal“ grupė, pranešė „Eika“.

Pasak pranešimo, verslo centras „Highway“ – 5700 kv. m bendrojo ploto pastatas,  pilnai rekonstruotas „Inreal“ grupės ir veiklą vykdantis nuo 2016 m. Šiuo metu verslo centras yra 100 proc. išnuomotas. Turto valdytoju liks „Highway“ išplėtojusi ir iki šiol verslo centro veiklą prižiūrėjusi UAB „Inreal valdymas“.

„Highway“ verslo centrui sukūrėme aukštą pridėtinę vertę ir parduodame jį tam, kad galėtume kurti naujus projektus – tokia mūsų grupės NT plėtros strategija“, – teigia „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus. Pasak jo, „Highway“ yra pirmas Lietuvoje rekonstruotas A-A+ energinės klasės verslo centras, kurio šildymui ir kondicionavimui 100 proc. naudojama geoterminė sistema.

Pasak Viktorijos Orkinės, EAM generalinės direktorės, šis sandoris simboliškai žymi nekilnojamojo turto fondo „Eika Real Estate Fund“ investicinės veiklos pradžią. „Rinkoje išaugus konkurencijai dėl prestižinio komercinio nekilnojamojo turto, dairomės į jau išvystytus ir laiko patikrintus pastatus, esančius toliau nuo miesto centrinės verslo zonos, kurie pasižymi didesniu pajamingumu”, – fondo sprendimą įsigyti šį verslo centrą komentuoja V. Orkinė.

 „Eika Real Estate Fund“  yra jau antrasis „Eika Asset Management“  valdomas fondas,veikiantis nuo šių metų kovo mėnesio. Fondas investuoja į komercinės paskirties veikiančius ir vystomus srautinius objektus ir yra skirtas informuotiesiems investuotojams. EREF investuoja į klasikinį komercinį turtą – ofisus, prekybos centrus ir logistiką Baltijos šalyse.

Rubrika po straipsniu