P. Dailidės „Ekonovus“ perima iš VSA atliekų vežimą dalyje Vilniaus
TOP
2019 11 26 11:57

Viena didžiausių atliekų tvarkymo įmonių Lietuvoje  „Ekonovus“, kurios vieni iš pagrindinių akcininkų yra „Dojaus“ grupės savininkai Pranas Dailidė ir jo šeimos nariai, nuo gruodžio 1 dienos iš bendrovės VSA perima atliekų tvarkymą keliuose Vilniaus rajonuose.

„Šie pokyčiai vyksta dėl to, kad miesto savivaldybei teko skelbti naują mišrių komunalinių atliekų išvežimo konkursą. Prieš tai miestą aptarnavę du operatoriai (iš trijų) nutraukė sutartis motyvuodami tuo, kad nustatyta per maža jų paslaugų kaina. Sutarties savo aptarnaujamoje zonoje nenutraukėme tik mes. Mūsų įmonė taip pat dalyvavo ir naujame atliekų tvarkymo konkurse. Pagal mažiausios kainos rodiklį laimėjome centrinės miesto dalies (vadinamosios penktosios zonos) komunalinių atliekų vežimą. Ją aptarnauti pradedame nuo šių metų gruodžio 1 d.“, – permainas paaiškino „Ekonovus“ generalinis direktorius Romas Draskinis.

Pasak jo, „Ekonovus“ bus atsakinga už atliekų išvežimą sostinės Senamiesčio, Naujamiesčio, Žvėryno seniūnijose, taip pat – šiaurinėje Vilkpėdės seniūnijos, pietinėse Šnipiškių ir Žirmūnų seniūnijų dalyse.

Nors paslaugų perdavimas bus įgyvendintas netrukus, vilniečiai neturėtų pajausti didelių nepatogumų. R. Draskinio teigimu, siekiant, kad darbas vyktų kuo sklandžiau, buvo numatytas laikas, per kurį vežėjas pasiruošė darbui naujoje zonoje.

„Mišrių komunalinių atliekų išvežimo grafikai lieka tie patys, o, esant poreikiui, individualių valdų gyventojai galės užsisakyti papildomus išvežimus“, – teigė R. Draskinis.

„Ekonovus“ yra viena didžiausių atliekų tvarkymo bendrovių Lietuvoje, užsiimanti antrinių žaliavų, pakuotės, gamybos atliekų ir komunalinių atliekų surinkimu ir apdorojimu. 

P. Dailidė ir jo šeimos nariai tiesiogiai ir per bendrovę „Dojus“ valdo 49,98 proc. „Econovus“ akcijų.

Rubrika po straipsniu