N. Numavičiaus bendrovė pradėjo griauti buvusio kandidato į prezidentus namą
Alfa.lt
2019 12 06 17:09

Turtingiausio Lietuvos verslininko Nerijau Numavičiaus netiesiogiai kontroliuojama bendrovė „K. O. S. projektai“ griauna įsigytame iš Juozo Petraičio sklype esantį apleistą namą. Sklypo paskirtis, anot bendrovės direktorės, bus gyvenamoji.

„Šiuo metu vyksta detaliojo plano keitimo procedūros ir tik jas užbaigus matysime, ką konkrečiai galime išvystyti šioje teritorijoje. Projektas vis dar labai ankstyvoje stadijoje“, – portalui Alfa.lt teigė nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės direktorė Rūta Grucienė. Ji pridūrė, kad kol kas gali atskleisti tik tai, kad sklypas išliks gyvenamosios paskirties.

Apie tai, kad „K.O.S. projektai“ „už neskelbiamą sumą“ įsigijo šį sklypą rugsėjį pranešė BNS.

Direktorė R. Grucienė agentūrai sakė, kad bendrovė neketina tęsti ankstesnio savininko darbų, o „ilgą laiką buvusi apleista teritorija turi atitikti šiandieninius miesto poreikius, rinkos situaciją“.

„Mes gavome pasiūlymą įsigyti šį objektą – tai nebaigtas statyti pastatas, dabar virtęs vaiduokliu, teritorija ilgą laiką buvo apleista, tačiau, mūsų manymu, ji yra įdomi. Manome, kad vieta turi potencialo ir mums įdomus iššūkis ją atgaivinti bei padaryti gyva miesto dalimi“, – rugsėjį BNS teigė R. Grucienė.

Dabar griaunamas pastatas, esantis T. Kosciuškos gatvės gale, netoli Neries, anksčiau priklausė J. Petraičio šeimai. Australijos lietuvis, verslininkas, nesėkmingai 2002 m. kandidatavęs į prezidento postą, J. Petraitis 2006 m. buvo įtartas antikvarinių vertybių kontrabanda, tačiau ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas. Dar po trejų metų, 2009-aisiais, dėl bandymo pavogti marškinius iš dėvėtų drabužių parduotuvės „Humana“ teismas J. Petraičiui skyrė 87 eurų baudą.

Rubrika po straipsniu