Lietuvos bankas leido K. Juščiaus „Auga Group“ leisti iki 60 mln. eurų vertės obligacijų
TOP
2019 11 26 13:15

Lietuvos bankas pirmadienį leido Kęstučio Juščiaus kontroliuojamai ekologiško maisto bendrovei „Auga group“ išleisti iki 60 mln. eurų nominalios vertės obligacijų, kurias planuojama siūlyti investuotojams  „Nasdaq“ Vilniaus biržos Baltijos skolos vertybinių popierių sąraše.

Lietuvos bankas pirmadienį patvirtino „Auga group“ obligacijų programos siūlymo ir jų įtraukimo į biržą prospektą bei informavo apie tai Estijos finansų priežiūros instituciją, per  Vilniaus biržą pranešė „Auga group“.

Obligacijos bus išleidžiamos ir siūlomos dalimis mažmeniniams investuotojams ir instituciniams investuotojams Lietuvoje bei Estijoje, taip pat neviešai tam tikrose Europos ekonominės erdvės valstybėse.

Konkrečių obligacijų dalių tikslūs pasirašymo terminai, jų galutinė siūlymo kaina, galutinis skaičius, palūkanų dydis, išpirkimo data, užtikrinimo priemonės bus nustatyta ir paskelbta galutinėse kiekvienos iš obligacijų dalių sąlygose prieš atskiros obligacijų dalies siūlymą, pranešė bendrovė.

55,04 proc. „Auga Group“ akcijų valdo bendrovė „Baltic Champ Group“, kurios vienintelis akcininkas yra Kęstutis Juščius. Jis taip pat yra „Auga Group“, kuri neseniai įžengė į JAV rinką, generalinis direktorius.

Rubrika po straipsniu