K. Juščiaus „Auga Group“ pratęsė obligacijų platinimo terminą
TOP
2019 12 06 09:23

Kęstučio Juščiaus kontroliuojama ekologiško ųkininkavimo bendrovė „Auga Group“ obligacijų platinimą pratęsė iki gruodžio 12 dienos. 

Nauja obligacijų emisijos diena nustayta gruodžio 12-oji, o nauja išpirkimo data 2024 metų gruodžio 17-oji, pranešė bendrovė per Nasdaq Vilniaus biržą.

Anksčiau buvo numatyta, kad emisija, kurios metu tikimasi pritraukti iki 20 mln. eurų bus platinama gruodžio 2-6 dienomis. 

Pasak „Auga Group“ sprendimas pratęsti obligacijų platinimo terminą priimtas atsižvelgiant į  pagrindinio platintojo rekomendacijas ir potencialių institucinių investuotojų prašymus. Obligacijas platina Estijos įmonė „LHV Pank“.

Be to, keičiamos ir kitos emisijos sąlygos, nustatant, kad investuotojams, kurie įsigis obligacijų už idesnę nei 3 mln. eurų sumą, vienos akcijos įsigijimo kaina galės būti mažesmė nei 1000 eurų, kaip buvo numatyta pradinėse emisijos sąlygose. 

Lietuvos banko patvirtintame „Auga Group“ obligacijų programos platinimo baziniame prospekte numatyta, kad bendrovė iš viso gali išplatinti obligacijų iki bendros 60 mln. eurų sumos.

55,04 proc. „Auga Group“ akcijų valdo bendrovė „Baltic Champ Group“, kurios vienintelis akcininkas yra Kęstutis Juščius. Jis taip pat yra „Auga Group“, kuri neseniai įžengė į JAV rinką, generalinis direktorius.

Rubrika po straipsniu