Estijos bendrovė nori įsigyti nuostolingai dirbančią M. Railos sandėliavimo įmonę
TOP
2019 11 28 15:37

Estijos holdingo bendrovė „Via 3L Group“ prašo Konkurencijos tarybos leidimo įsigyti Mindaugo Railos kontroliuojamai „ME Investicijai“ priklausančią sandėliavimo ir kontraktinės logistikos paslaugas (angl. 3PL – „third party logistics“) Lietuvoje teikiančių įmonių „Terminal LT“.

Prašymą leisti įgyvendinti sandorį Konkurencijos taryba pranešė gavusi praėjusią savaitę. 

Apie planuojamą sandorį buvo pranešta šių metų rugsėjo pabaigoje, planuojama, kad jis bus užbaigtas kitų metų sausį. Sandorio vertė neatskleidžiama.

Bendrovei „Terminal LT“ ir toliau vadovaus nuo 2007 metų įmonėje dirbantis ir nuo 2016 metų direktoriaus pareigas einantis Gintautas Čečys.

„ME Investicija“ generalinis direktorius Edvardas Liachovičius, komentuodamas sprendimą parduoti „Terminal LT“, tada sakė, kad savo įnorima išgryninti monių grupės veiklą ir koncentruotis į tarptautinį pervežimų verslą, kuris sparčiai auga ir vystosi. 

„Penkiolika metų mūsų teiktos sandėliavimo paslaugos Lietuvoje buvo ne pagrindinis, o investicinis verslas“, - sakė E.Liachovičius.

„Via 3L Group“ yra  viena iš lyderiaujančių „3PL“ paslaugos tiekėjų Latvijoje ir Estijoje, priklausanti Estijos bendrovei „JNG Investments“.

„Terminal LT“ šių metų pradžioje dirbo apie 450 darbuotojų, įmonės pajamos pernai augo ketvirtadaliu iki 9,7 mln. eurų. Pataruosius dvejus bendrovė dirba nuostolingai, jos nuostoliai kasmet viršija 0,5 mln. eurų.

Rubrika po straipsniu