D. Karčiausko valdoma „Sostena“ Kaune atnaujino automobilių centrą
2019 11 23 11:31

Kauno „Sostena“ penktadienį surengė šventę moderniai atnaujintame automobilių „Volvo“, „Renault“, „Dacia“ centre. Prieš 17 metų lygiai tą pačią dieną šis centras pirmą kartą atvėrė duris lankytojams. 

Per porą metų visiškai atnaujinti buvo net trys „Sostenos“ automobilių centrai Lietuvoje. Kaip ir kituose „Sostenos“ automobilių centruose Vilniuje bei Klaipėdoje, Kaune irgi įdiegti patys naujausi aptarnavimo standartai, skandinaviškame interjere integruoti inovatyvūs technologiniai sprendimai, o jaukią aplinką kuria šviesios spalvos ir minimalistinis dizainas. 

Iš vidaus visiškai atnaujintas Kauno centras „perstumdė“ prekės ženklus: ten, kur anksčiau buvo „Volvo“, dabar „Renault“ ir „Dacia“ salonas, o ankstesnėje jų vietoje – „Volvo“ patalpos. 

Čia, kaip ir kituose „Sostenos“ namuose, įdiegtos dvi į klientus orientuotos „Volvo“ aptarnavimo programos – VRE (angl. „Volvo“ Retail Experience – „Volvo“ salono patirtis) ir VPS (angl. „Volvo“ Personal Service – „Volvo“ asmeninis aptarnavimas). Pagal VPS programą jiems suteikiamos asmeninio techniko paslaugos – už konkretaus automobilio priežiūrą atsakingas meistras tiesiogiai rūpinasi paliktu automobiliu. 

Prie salono įrengtos trys naujos elektromobilių įkrovimo stotelės.

Rubrika po straipsniu