A.Martinkevičius investuos 50 mln. eurų į modulinių daugiaaukščių statybos gamyklą
TOP
2019 11 11 16:42

Arūno Martinkevičiaus kontroliuojamas koncernas SBA įsteigė naują bendrovę „SBA Modular“, kuri  projektuos, gamins ir montuos pilnai įrengtus nuolatiniam gyvenimui skirtus daugiaaukščius.

Šiam tikslui ketinama investuoti 50 mln. eurų į naują fabriką, kuriame per kelerius metus numatoma pasiekti pajėgumus, leidžiančius rinkai tiekti 1000 butų kasmet, pranešė SBA.

„SBA grupė kurį laiką ieškojo dar vienos verslo šakos, kuri turėtų sinergiją su esamais verslais ir atitiktų mūsų vertybes bei veiklos principus. Statybų sektorius yra konservatyvus ir didžiąją dalimi nepakankamai inovatyvus. Nebijau pasakyti, kad mes sieksime sukurti ir pasiūlyti globaliai rinkai naujos kartos namų vystymo koncepciją. Išskirtinis dėmesys bus skiriamas inovacijoms, o svarbiausias prioritetas – draugiškumas aplinkai, – sako SBA prezidentas Arūnas Martinkevičius. – Mūsų ambicija  – tapti ekologiškiausia įmone visame pasaulyje, gaminančia ir vystančia gyvenamuosius namus ir kitos paskirties erdves“.

Prie naujos verslo krypties projekto SBA grupė dirbo kartu su tarptautine bendrove „The Boston Consulting Group“.

Naujai įsteigtos bendrovės „SBA Modular“ direktoriumi paskirtas SBA grupės verslo vystymo vadovas Paulius Nevinskas. Planuojama, kad naujoji gamykla didžiąją dalį produkcijos eksportuos į Skandinavijos, Vokietijos ir kitų Vakarų Europos valstybių rinkas, joje ketinama įdarbinti apie 450 žmonių.

SBA yra viena didžiausių Lietuvos kapitalo įmonių grupių, veikianti nekilnojamojo turto, tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose.

90 proc. konerno akcijų priklauso A.Martinkevičiui.

Rubrika po straipsniu