A. Martinkevičiaus SBA investcijos į projektą šalia Kauno Vienybės aikštės siekia 40 mln. eurų
TOP
2019 12 05 12:06

Arūno Martinkevičiaus valdomo koncerno SBA kontroliuojama įmonė „Urban Inventors“ baigė statyti 17 tūkst. kv. metrų ploto verslo centrą BLC 2 Kaune, šalia atnaujinamos Vienybės aikštės. 

Bendros investicijos į verslo centrų kompleksą ir Vienybės aikštę siekia apie 40 mln. eurų, praneša koncernas.

Verslo centre nuomojamas plotas siekia 13 tūkst. kv. metrų, o BLC 2 taps darbo vieta maždaug 1,5 tūkst. žmonių. 

Biurų kompleksą sudaro keturi skirtingo aukščio pastatai. Pro aukščiausio – 13-os aukštų – pastato langus plačiai atsiveria Kaunas ir jo apylinkės. Ant šalia esančio 7 aukštų pastato stogo įrengtos bendro naudojimo terasos su panoraminiais vaizdais į Kauno senamiestį. 

Visas pirmasis BLC 2 aukštas skirtas kavinėms ir restoranams, kituose numatytos 7 konferencijų salės ir 6 susitikimų kambariai, likusi dalis skirta biurams. Patalpos verslo centro klientams bus pritaikomos pagal individualius poreikius ir galės augti kartu su įmonėmis. Šalia verslo centro po Vienybės aikšte įrengta požeminė 500 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

BLC 2 ne vienintelis projektas, kurį „Urban Inventors“ įgyvendina Kaune. Praėjusią savaitę buvo paskelbta, kad bendrovė  į gyvenamajį ir verslo rajoną šalia Nemuno salos Kaune ketina investuoti 50 mln. eurų.

SBA grupė yra viena didžiausių Lietuvoje, veikianti NT, tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Grupės įmonėse dirba per 5000 žmonių. Grupei priklauso „SBA baldų kompanija“, valdanti „Klaipėdos baldus“, „Šilutės baldus“, „Germaniką“, „Visagino liniją“, „Mebelain“, minkštų baldų gamintojas „Kauno baldai“,  tekstilės bendrovės „Utenos trikotažas“ kartu su bendrovėmis „Šatrija“ ir „Mrija“. SBA neseniai įsteigė bendrovę „SBA Modular“, kuri Lietuvoje planuoja statyti fabriką ir gaminti modulinius daugiaaukščius namus, šiemet įsigijo robotikos ir automatikos sprendimus siūlančią bendrovę „Robotex“.

Rubrika po straipsniu