A. Jurskio „Arimex“ Vietname savo lėšomis stato namus riešutus jai renkantiems darbuotojams
TOP
2019 12 02 17:18

Verslininko Arno Jurskio kontroliuojama riešutus ir džiovintus vaisius vaisius platinanti bendrovė „Arimex“ savo lėšomis stato namus Vietname riešutus renkančioms šeimoms. 

Tai pirmadienį radijo stoties „Žinių radijas“ laidoje „Atsakingas požiūris“ patvirtino „Arimex“ vadovas Gražvydas Jukna.

„Jei pažiūrėtume į „Arimex“ geografiją, tai mes perkame iš viso pasaulio riešutus. Vietnamas pagal gyventojus yra 15 pasaulio valstybė, ten gyvena apie 90 milijonų žmonių, bet pagal gyvenimo lygį ji yra toli nuo išsivysčiusių šalių, pagal BVP vienam gyventojui užima 126-ą vietą. Mes iš ten perkame labai daug anakardžių riešutų – jie yra skanūs ir populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. O žmonės ten gyvena labaia skurdžiai“, - pasakojo G.Jukna.

Pasak jo, nurinkti anakardžių derlių reikia daug darbo jėgos ir norima, kad žmonės, kurie prisiliečia prie „Arimex“ parduodamų riešutų, turėtų gyvenimo ir darbo sąlygas, atitinkančias bendrovės požiūrį į verslą.

„Tie namai, kurie yra statomi Vietname mūsų lėšomis, suteikia šeimoms visiškai kitokias gyvenimo sąlygas ir mes tikime, kad tie riešutai kurie atvažiuoja pas mus ant stalo, jau yra skanesni“, - sakė „Arimex“ vadovas. 

Jis tvirtino, kad bendrovė planuoja tęsti šį projektą, nes mato jame prasmę.

Rubrika po straipsniu