A. ir J.Muraškų kontroliuojama bendrovė fiksuoja augantį įmokų surinkimą per „Perlo“ terminalus
TOP
2019 11 19 15:22

„Olifėjos“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Antano Muraškos ir jo sutuoktinės Janinos kontroliuojama „Perlo“ terminalus valdanti bendrovė „Perlas Finance“ šiemet fiksuoja augantį įmokų surinkimą per terminalus. 

Pasak bendrovės pranešimo daugiau nei 2300 terminalų turintis tinklas šiemet per 10 mėnesių priėmė 5,4 proc. daugiau įmokų nei 2018 metais. imonės teigimu, Išaugo ir įmokų gavėjų skaičius.

„Konkurencija mokėjimo paslaugų rinkoje yra pakankamai didelė net ir mažėjant bankų skyrių tinklui. Finansines paslaugas teikia daug mokėjimo įstaigų, kurios veikia tiek fizinėse aptarnavimo vietose, tiek internetu. Vis dėlto, naudojimasis „Perlo“ terminalais auga pakankamai sparčiai. Tai lemia tiek paslaugų prieinamumas net ir mažiausiose gyvenvietėse, tiek aptarnavimo patogumas, tiek maža paslaugų kaina. Mums svarbu, kad gyventojai ir verslas reikalingas paslaugas savo kaimynystėje gaus net ir užsidarant banko skyriui“, – sakė Kęstutis Gataveckas, „Perlas Finance“ direktorius.

„Perlas Finance“ per „Perlo“ terminalų tinklą užtikrina visas būtinas finansines paslaugas gyventojams ir verslui – priima visų rūšių įmokas, atlieka pinigų perlaidas gavėjams grynais ir negrynaisiais pinigais, išgrynina pinigus iš visų rūšių mokėjimo kortelių, pildo mobiliojo ryšio abonentų sąskaitas, teikia kitas mokėjimų paslaugas gyventojams ir verslui.

Pernai „Perlas Finance“ pajamos siekė 7,6 mln. eurų, o grynasis pelnas - 2,45 mln. eurų. 

90 proc. „Perlas Finance“ akcijų valdo bendrovė „Lotena“. A. ir J. Muraškoms priklauso po 31,75 proc. „Lotenos“akcijų. Ši bendrovė per pastaruosius dvejus metus išmokėjo daugiau nei 4 mln. eurų dividendų.

Rubrika po straipsniu